
CAMPANIE ÎNCHEIATĂ
Perioada de desfășurare a campaniei 15 Februarie - 31 Martie 2019.
De câte ori ai ajuns acasă și ai găsit mâncarea caldă, deja preparată pentru tine? Cu legumele Bonduelle Vapeur, gustul desăvârșit de natură se regăsește în farfuria ta cât ai clipit: culese de noi din grădină și deja preparate la abur, trebuie doar să le încălzești 3 minute pentru a avea parte de o masă caldă și delicioasă.
Ca să-ți demonstrăm cât de simplu e să prepari o rețetă gustoasă în câteva minute, i-am convins pe Vladimir Drăghia (câștigător Exatlon 2018) și pe Cori Grămescu (coach de lifestyle & nutriție) să accepte provocarea noastră de a prepara o rețetă gustoasă cât ar clipi, cu Bonduelle Vapeur. Urmărește-ne pe paginile noastre de Facebook și Instagram pentru a fi la curent cu surprizele din perioada următoare.
Te așteptăm în perioada 15 februarie – 31 martie 2019 în rețeaua de magazine Carrefour, Cora sau Auchan, să afli mai multe despre secretele gustului desăvârșit Vapeur și cum să prepari cât ai clipit rețete demne de un chef veritabil. După ce te pozezi în uniformă de chef Vapeur și pleci cu o poză amintire, câștigi cât ai clipit un prosop de bucătărie, un aparat de gătit la aburi sau un mixer vertical.
Trebuie doar să cumperi două produse Bonduelle Vapeur și să vii cu ele la unul din standurile noastre din magazinele menționate. Poftă mare la premii și la farfurii delicioase!
Gasești Regulamentul campaniei și lista magazinelor participante în promoție aici.
Campania se va desfășura și în magazinele mai mici, în perioada 18 februarie – 31 martie 2019.
Gasești Regulamentul campaniei și lista magazinelor participante în promoție aici.